ارسال و برگشت کالا


ارسال محصولات

ثبت سفارش در فروشگاه آنلاین فوراور کالا و ارسال محصولات خریداری شده برای مشتریان روند ثابتی دارد که در ادامه شرح داده شده است:

  1. محصولات مختلف را بررسی نموده و محصولات مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
  2. با افزودن محصولات به سبد خرید، مجموع هزینه پرداختی محاسبه می شود.
  3. در این مرحله به طور مستقیم به درگاه پرداخت بانکی متصل شده و می توانید هزینه سفارشات خود را پرداخت نمایید.
  4. در صورتی که قصد دارید از امکان پرداخت در محل استفاده نمایید، تیک این گزینه را فعال نموده و از مرحله قبل عبور کنید.
  5. رسید پرداخت و مستندات خرید در این مرحله از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. همچنین این رسید در حساب کاربری شما نیز قابل مشاهده می باشد.

رسید خرید شما تمامی اطلاعات و مشخصات سفارش را در بر داشته و با استفاده از کد پیگیری ثبت شده در آن می توانید از روند ارسال سفارش خود آگاهی یابید. همچنین توجه داشته باشید که قیمت های اعلام شده تنها مربوط به هزینه خرید محصول بوده و هزینه ارسال و مالیات آن جداگانه محاسبه خواهد شد.

زمان تحویل سفارشات در تهران، اصفهان و برخی کلان شهرها یک روز بوده و امکان پرداخت هزینه در محل و پس از تحویل سفارشات برای این دسته از مشتریان وجود دارد. در سایر شهرها ارسال طی یک الی دو روز کاری و توسط پست پیشتاز انجام می پذیرد. ارسال محصولات پیش سفارش به صرف مدت زمان بیشتری نیازمند بوده و اغلب مواقع حدود سه الی چهار هفته کاری پس از ثبت سفارش به ایران می رسند. این محصولات بلافاصله پس از تحویل، برای شما با استفاده از پست پیشتاز یا پیک، طبق روال ذکر شده، ارسال خواهد شد.


بازگشت محصولات

در صورتی که پس از تحویل سفارشات به هر دلیلی، منصرف شدید، حداکثر طی یک هفنه می توانید محصولات را به آدرس فروشگاه فوراور کالا ارسال نمایید. توجه داشته باشید این کار تنها در صورتی امکان پذیر است که سفارشات همراه با بسته ارسالی و فاکتور خرید برای ما ارسال شده باشد. فروشگاه اینترنتی فوراور کالا موظف است تمام هزینه دریافت شده را ظرف دو روز به طور کامل و در اسرع وقت به حساب مشتری بازگرداند.

توجه داشته باشید که مخدوش بودن بسته بندی و یا باز شدن آن به منزله ی استفاده از آن محصول بوده و شامل شرایط بازگشت محصول نمی شود. وجود آلودگی، تغییر شکل ظاهری، باز شدن برچسب پلمپ محصول و ... نیز شرایط برگشت محصول را نقض می کند. همچنین هزینه پست محصول برای فوراور کالا بر عهده مشتری می باشد.


تضمین پرداخت هزینه به فوراور کالا

کلیه پرداخت ها در فروشگاه اینترنتی فوراور کالا توسط درگاه های امن پرداخت آنلاین انجام می شود. این پرداخت ها در ابتدا مدت زمان کوتاهی در حساب درگاه باقی می ماند. در صورت عدم دریافت سفارش از جانب مشتری و با ارائه کد پیگیری، وجه واریزی از درگاه به حساب مشتری عودت داده شده و به فروشگاه اینترنتی هشدار داده می شود.


حریم خصوصی

فوراور کالا متعهد شده است که از اطلاعات دریافت شده از جانب مشتریان خود و کاربران سایت، جز در موارد قانونی و ذکر شده استفاده نکرده و به تمامی حقوق کاربران پایبند باشد. این فروشگاه اینترنتی در تلاش است تا با ارائه هر چه بهتر خدمات، در راستای جلب رضایت مشتریان خود گام بردارد.