لیست قیمت

لیست قیمت محصولات فوراور

قیمت محصولات فوراور

محصولات سلامتی و زیبایی فوراور به صورت کاملا طبیعی از ترکیبات 100% خالص و ارگانیک تولید می شوند. این محصولات توسط کمپانی فوراور لیوینگ امریکا و با هدف ارتقای سطح سلامت مصرف کنندگان، بدون نیاز به استفاده از محصولات حاوی مواد شیمیایی، تولید شده است. بنا به درخواست مشتریان محترم مبنی بر ارائه لیست قیمت محصولات فوراور، این مطلب آماده شده است.

چرا قیمت ها در فوراور کالا مناسب تر است؟

بسیاری از افراد پیش از استفاده از این محصولات، قیمت آن ها را با سایر نمونه های موجود در بازار مقایسه کرده و به آن ها لقب گران قیمت را نسبت می دهند. این در حالی است که تنها با یک دوره مصرف، تاثیر آن ها مشهود بوده و به قدرت محصولات فوراور پی خواهند برد. مصرف کنندگان این محصولات معتقدند که محصولات فوراور در مقایسه با برترین برندها تاثیرگذاری بیشتری دارند. در عین حال، از قیمت مناسب تری برخوردار بوده و در مجموع انتخابی مقرون به صرفه هستند.

فروشگاه فوراور کالا در راستای جلب رضایت مشتریان خود، سود حاصل از فروش این محصولات را به حداقل ممکن رسانده است. از این رو افراد بیشتری نسبت به خرید محصولات فوراور از این مجموعه اقدام می کنند. حجم بالای سفارشات این مجموعه، ضمن کاهش قیمت ها، به روز بودن تاریخ مصرف محصولات را نیز به دنبال داشته است. ضمانت اصالت کالا، مشاوره رایگان و تحویل فوری سه ویژگی این فروشگاه هستند که جلب اعتماد و رضایت مشتریان را به صورت توامان به دنبال داشته است.

علت نوسان قیمت محصولات فوراور چیست؟

همان طور که پیش از این نیز اشاره شد، محصولات فوراور توسط کمپانی امریکایی فوراور تولید و به سراسر دنیا عرضه می شوند. فروشگاه فوراور کالا به عنوان نمایندگی محصولات فوراور در تهران، به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه به صورت مستقیم از کمپانی اصلی محصولات را خریداری و دریافت نموده و به دست مصرف کننده نهایی می رساند. از این رو قیمت ها بر اساس دلار و دینار ارائه شده و با توجه به نوسانات دائمی ارز، قیمت محصولات نیز تغییر می کند.

ما در فروشگاه فوراور کالا جهت ساده تر شدن این فرایند، قیمت ها را تبدیل نموده و بر مبنای واحد ریالی به شما ارائه نموده ایم. با مراجعه به صفحه محصولات فوراور می توانید لیستی از محصولات این مجموعه را همراه با قیمت به روز محصولات فوراور مشاهده نمایید. همچنین با ورود به صفحه مرتبط به هر محصول، می توانید اطلاعات تکمیلی درباره هر یک را مشاهده فرمایید.

منظور از امتیاز سی سی که به تک تک محصولات اختصاص داده می شود، چیست؟

بر اساس قوانین کمپانی فوراور، با ثبت عضویت و رساندن سفارشات خود به حجم تعیین شده، تخفیفات پلکانی جهت خرید محصولات برای شما فعال خواهد شد. Case Credit که به اختصار به آن CC گفته می شود، شاخصی است که به هر محصول اختصاص یافته و نشان دهنده ارزش و امتیاز آن است. میزان CC هر محصول در کشورهای مختلف یکسان می باشد. در صورتی که جمع فاکتورهای شما طی دو ماه میلادی متوالی به مقدار CC مشخص شده رسیده باشد، تخفیفات پلکانی کمپانی فوراور برای شما فعال شده و مادام العمر از 5 تا 48 درصد تخفیف محصولات فوراور بهره مند خواهید شد. به این ترتیب می توانید این محصولات را به تعداد دلخواه اما با قیمت عمده فروشی خریداری نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره از طریق یکی از راه های ارتباطی درج شده در صفحه تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

برای دیدن لیست کامل محصولات فوراور کلیک کنید.

Click here to see the full list of Forever products.